Це кава | 3 в 1

Це кава

3в1

“Це Кава. Класична 3в1

Аромат розтанув на вустах а смаку теплий дотик триває це кава-співзвуччя моїх відчуттів Нічого зайвого. Натуральна розчинна кава, рослинні вершки та цукор. Класичний смак і аромат справжньої кави.

„Це Кава. Міцна 3в1

Будить квіти ранковий метелик твої губи-кава міцна Нічого зайвого. Вдалий баланс натуральної розчинної кави, рослинних вершків та цукру. Міцна кава з насиченим вершковим смаком.

„Це Кава. Лісовий горіх 3в1

Як горіх навесні розкриваються мрії- міць духмяна це кава Нічого зайвого. Насичений смак лісового горіху у сполученні з ароматною кавою, рослинними вершками та цукром приємно здивує прихильників розмаїття смаків.

„Це Кава. Шоколад 3в1

Розтанув шоколад в обіймах кави- згадую дитячі мрії Нічого зайвого. „Це кава. Шоколад” поєднує в собі міцність натуральної кави, м’якість рослинних вершків, цукор, хвилюючий аромат та смак шоколаду.

„Це Кава. Асорті 3в1

Поєднавши в одній упаковці улюблені смаки кави 3 в 1 , ми хотіли донести Вам різноманіття смакової палітри кави. Отже тепер Ви зможете скоштувати чотири смаки, а це «міцна», «класична», «лісовий горіх» та «шоколад» придбавши одну упаковку.
Насолоджуйтесь «Це Кава» асорті!

„Це Кава. Натуральна кориця 3в1

Аромат теплого дня крізь мереживо рук твоїх лине це кава-з корицею духмяною Нічого зайвого. Вдалий баланс ароматної високоякісної кави, рослинних вершків, цукру та натуральної кориці створює чудовий напій з неповторним смаком. „Це кава. Натуральна кориця” не залишить байдужими навіть справжніх гурманів!

Натуральна

 «Це Кава. В зернах»

Арабіка Бразилия Сантос – 100%.

Має вишуканий та тонкий аромат, виразний оксамитовий м'який смак з легкою кислинкою та горіховим відтінком.

«Це Кава. Молотый» 

Арабіка Гватемала – 50% 

Має самі великі зерна, так званний «кофе-мустанг», вишуканий аромат, середньонасичений витончений приємний смак з легкою кислинкою.

Робуста В'єтнам – 50%

Має насичений аромат, високоекстрактивний настій з характерною кавовою гірчинкою.

Розчинна

«Це Кава. Розчинна» 

Упаковка дой-пак

Вага 90 г

Високоякісна розчинна кава в економічній упаковці з зіпер замком для збереження смаку та аромату.